Posvátná geometrie v chrámu

Posíleny Molotovovým koktejlem tanců Matce Zemi jsme se vydaly zpět do chrámu Cadwen. Plny euforie a zážitků jsme vykládaly jeden vtip za druhým. Energie v nás jen zvonila. Byly jsme naspídované a šťastné. Nejlepší příprava na vyčištění a nabití kamenů, na kterých odevzdáváme veškerý světa bol a na jiných přijímáme čistou božskou energii.

Každá druidka si stoupla na kámen, se kterým nejvíc souzněla v danou chvíli. Gábinka stála na Cernunnovi , já na egyptské Issis, Verunka na akadské Ishtar a Vlaďka na keltské Rhianě. Prvně jsme se intenzivně propojily s bohem a bohyněmi, a pak od prvotního kamene Gábinka začala posílat energii mně, já Verunce a ta zase Vlaďce.

Bylo to, jako když stojíte v metru, vlak ještě nejede, ale vy cítíte poryvy větru jeho příjezdu. Už propojení s kameny bylo jiné, mnohem silnější než obvykle. Verunka se začala na kamenu vyvracet, měly jsme strach, že spadne dolů a energie neudrží. Gábinka měla velmi silné energetické spojení s naším bohem a hluboký vnitřní rozhovor. Já jsem byla ráda, že jsem to ustála, mravenčilo mi celé tělo. Toky energií šly do 2 trojúhelníků, které se do sebe probodly, aby se protikladné energie propojily. Základy posvátné geometrie byly tímto v chrámu položeny. Základem je posvátné číslo 3, které bylo keltskou kulturou hluboce respektováno. Dokonce i naše Vlaďka, která vždy tvrdí, že nic necítí, měla co dělat, aby brnění a energetické vlny ustála. Takže po wow zážitku jsme toky ukotvily a podívaly se na sebe. Tohle nikdo z nás nečekal.

Požádala jsem druidky, jestli některá půjde na Taranise, protože to byl jediný kámen, který jsme nechaly volný. Chyběla nám totiž jedna druidka.

„Je pěkně nasranej” komentovala to Verča, která dobrovolně odešla usmířit naštvaného nejvyššího boha Keltů.  Nevím, jak se mu omlouvala a jak mu vysvětlila, že ženským bohyním jsme daly přednost před ním, ale nakonec to zvládla (a jak taky jinak, je to zakládající členka chrámu).

A následovalo loučení a balení. Tuhle část seminářů nemám ráda. Je to stejné jako odejít z bohaté hostiny přímo na poušť.

„Vykašleme se na všechno a zůstaneme tady…“ navrhovala jsem a tajně doufala, že se některá chytí. Ale realita je neúprosná, a tak jsme se vydaly zpět do života plného nástrah a karmických zkoušek…

 

Mohlo by se vám také líbit...