Chrámový nemethon

Cernunnos

Rohatý keltský bůh. Můžete ho vidět s parožím nebo s beraními rohy. Pán lesa a smrti. Kořeny tohoto boha jdou hluboko do pravěku, kdy je znázorňován na jeskyních malbách. Pokud pravěký lovec nic neulovil, zemřel. Proto pán lesa a smrti. Odevzdejte mu veškerá trápení, bolest jak fyzickou, tak psychickou. Nalaďte se na něj a požádejte ho o radu kam směřujete nebo co je cílem Vašeho života. V keltské mytologii je spojován i se silným sexuálním kultem. Je učitel magie a strážce živlů.

Popis není dostupný.

 

Freya

Překrásná vikingská bohyně lásky a válečnictví. Učila saider – posvátné učení spojené s melodií a ženskou magií. Je zdrojem ženské síly, sebevědomí, moudrosti. Můžete ji požádat o lásku, sebevědomí, moudrost a promluvil si s ní o svých problémech a požádat ji o radu. Pokud Vás zajímá zapomenutá magie, může Vám k ní předat klíč.

Popis není dostupný.

 

Issis a Ishtar

Akkadská bohyně, která přešla přirozeně do egyptského pantheonu jako bohyně Issis. Ochránkyně rodiny ale především sebevědomí v partnerských vztazích. Pokud potřebujete posílit sebevědomí, stát se přitažlivou a zářivou ikonou partnerského vztahu. Být nezávislá, tvůrčí a aktivní žena je přesně to, co získáte při kontaktu a rozhovoru s touto bohyní.

Popis není dostupný.

 

Danu nebo Rhianna

Bohyně plodnosti, před keltská bohyně. Jedná se o Matku bohů, je symbolem mateřství, plodnosti, a symbolem Matky Země. Pokud chcete otěhotnět nebo máte problémy rodinného rázu požádejte tuto bohyni o radu nebo pomoc. Můžete se jí zeptat na jakýkoliv problém, který Vás trápí.

Popis není dostupný.

 

Taranis

Hromovládce, nejvyšší z keltských bohů. Dodává sílu, mužnost a sebevědomí, dobíjí ztracenou životní sílu. Je to prototyp akčního mužství, rozvíjí charisma a přitažlivost. Při rozhovoru s ním se můžete zeptat na obnovování energie, sílu a sebevědomí.

Popis není dostupný.

 

Dračí kámen

Nově propojený kámen v době letního slunovratu. Má v sobě sílu a moudrost, a především hlubokou moc prastaré magie draků. Člověk, který se spřátelí s dračím kamenem, může získat přístup k zapomenuté keltské magii a může začít využívat tzv. dračí dech. Zeptat se ho můžete na cokoliv, jeho odpovědi budou hluboké a jsou spíš hádankou než odpovědí. Vyzařují však magickou moudrost a donutí účastníka k duchovní pokoře. Je ochranným symbolem před duchovní pýchou.

Mohlo by se vám také líbit...