Vítám vás na stránkách chrámu Cadwen

Jmenuji se  Mgr. Soňa Marková

Vystudovala jsem vysokou školu pedagogickou, se zaměřením na  pedagogiku, psychologii, historii a anglický jazyk.

 Od dětství pro mě byla historie nejen koníčkem, ale přímo vášní. V průběhu života jsem se seznámila s některými aspekty psychologie a v rámci znalostí a zkušeností jsem je propojila s technikami starých kultur. Nejvíce mě přitahovala právě keltská kultura.

Již 20. let se zabývám ezoterikou, mystikou a prací s energiemi.

V roce 2021 jsem založila youtube kanál Chrám Cadwen.

Prvotním cílem bylo představit práci chrámu Cadwen a povolat prostřednictvím videí druidky do chrámu. Koncem roku 2021 se otevřely pravidelné semináře v chrámu Cadwen, které jsou zaměřené na Keltskou kulturu obecně, hloubkové čištění těla, odstraňování hlubokých energetických bloků v těle, cvičení prastarého umění Druidů – Wyda. Keltský kruh, Meditace, čištění mysli a těla pomocí Keltských draků, muzikoterapie, magie vody, čištění psychických bloků v podvědomí, aj.

Představujeme témata pro setkání v roce 2022.

Zahájíme nový rok seminářem o Keltech a keltské kultuře. Na každém workshopu dochází k uvolňování čaker, přes které budou budoucí druidky schopné vnímat energie kolem sebe a načítat informační pole dané oblasti (co se na daném místě dělo)

Další setkání už budou tematická, viz seznam. Témata nejspíš nepůjdou posloupně. Vždy bude předem osvětleno, co v daný termín budeme dělat.

1. Léčivá síla a energie bylin.

2. Voda a její síla.

3. Stromy a komunikace s nimi.

4. Matka Země a její akupunkturní body.

5. Astrální a dimenzionální brány.

6. Numerologie

7. Astrologie

8. Výklad karet a jiná orákula.

9. Magické symboly a jejich použití.

10. Co nám říká naše tělo.

11. Jak pracovat s emocemi a myšlenkami.

Na jaře půjdeme ven a budeme vnímat energii na místech se silně nabitou pozitivní energií . Navštěvovat místa spojená především s keltskou kulturou a energetické body Matky Země.

Další informace na dotaz.

 

Postupem času a na základě zkušeností s klientkami mi přišlo důležité pokračovat v seznámení široké veřejnosti se svojí prací. Ukázat nový ezoterický pohled na problémy a běžné situace, které se nám v životě dějí. Mým cílem je vysvětlit vše jednoduchou formou tak, aby to bylo srozumitelné pro každého. Ve svých videích se snažím předat odkaz keltské kultury a práce s energiemi.

Postavení chrámu pro mě bylo osobní záležitostí, protože jsem vnitřně cítila prázdnotu, nenaplněnost a hlubokou potřebu některých žen. Chrám má být místem kde najdete sami sebe. Kde rozezníte svoji duši a kde doslova povstanete z popela jako bájný fénix. Hluboce souzním s keltskou kulturou, která se nesmazatelně otiskla do podkladu naší země, pojďte se se mnou zaposlouchat do prastarých keltských písní, příběhů a dávných rituálů.

Hluboké volání vaší duše, může oživit tuto prastarou kulturu, která se jako by propadla někde v čase. Ale když dokážete snížit vědomí, budete schopni vnímat její hluboké kořeny. Bájné příběhy a magické symboly. To vše je napsáno v koloritu naší země, to všechno můžete prožívat, když na chvíli zavřete oči. Posadíte se při západu slunce na vrcholu kdysi dávno hrdého opida a nadýchnete do sebe volání časů, v té chvíli se přítomnost spojí s minulostí a vy se dokážete propojit, s lidmi, kteří na tomto místě žili, snily, milovali se i nenáviděli. Prožívali běžné bolesti a strasti, prosili své bohy, aby jim zachovali přízeň.

 Souznít s touto kulturou znamená stát se její součástí a vnímat každou buňkou svého těla, ten jedinečný okamžik, který se ve vás tak intensivně dokáže rozeznít. Stanete se součástí této kultury a tato kultura se stane součástí vás. 

Najdete nás na

YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCtRv8GrGwYzHrMFVUEpi15Q

Instagramu https://www.instagram.com/chramcadwen/

Facebooku https://www.facebook.com/chramcadwen