Otázky a odpovědi 1.díl

Otázky z internetu

 

Martina

Rozdíl mezi černou a bílou magií, jak to poznat v praxi.

Černá magie je všechno, co uděláte, abyste prosadili svůj zájem a svoje potřeby. Bez ohledu na to, jestli někomu ublížíte, zničíte ho, nebo zabijete. Ovlivňovat někoho ve svůj prospěch bez jeho vědomí, je černá magie.

Bílá magie je něco, co pomáhá nebo dodává energii vám, nebo druhým. Je potřeba, aby dotyčný člověk o zásahu věděl a souhlasil s ním. Nikdo nemá totiž právo rozhodovat za někoho jiného. Co je pro něj dobré a co špatné určuje každý sám za sebe.

V případě, že posíláte někomu energii, by o tom ten člověk měl vědět, měl by s tím souhlasit a měl by mít informaci, kam přesně bude tato energie směřována.

Zde je rozdíl mezi černou a bílou magií. Člověk není schopen poznat, zdali na něj bez jeho vědomí magie působí (I to, že o vás někdo ve vaší nepřítomnosti nehezky mluví, je vysílání temné energie k vám samotným.).

 

Veronika

Přivtělené duše, jak je poznat a jak se jich zbavit.

V případě, že se cítíte unavení a pozorujete na sobě, že je něco jinak a špatně (dlouhodobě nemůžete zjistit důvod), je vhodné navštívit někoho, kdo se odvodem diskarnátů zabývá. Přivtělená duše vám odebírá vaši životní energii. Tedy elektromagnetické fluidum (látka, kterou se duch živý). Velmi dobře k tomuto účelu slouží SRT – terapie pomocí krystalů, která v napojení na vyšší já pomocí křišťálu odvádí tyto duše do světla.

Znala jsem jednu paní, která byla „odpadkovým košem“ velmi snadno se na ní tyto duše nalepovali. A tak jsme museli posilovat ochranné štíty proti diskarnátům (přivtěleným dusím). Dělala jsem si zní legraci, že mi vždy nosí celou zoologickou zahradu.

Já sama se tímto primárně nezabývám.

 

Erika

Rodové linie, výklad snů. Jak k nám promlouvá duše.

Naši předkové nám předali do vínku vše dobré, co dokázali zpracovat a co se naučili, ale zároveň i věci které v průběhu generací nedokázali vyřešit. My ve svém současném životě čerpáme z jejich zkušeností a poznatků, které můžeme vnímat jako pozitivní (pracovitost, smysl pro humor, houževnatost) nebo naopak musíme zpracovat věci, se kterými si naši předkové nedokázali poradit (postavit se sama za sebe, nenechat za sebe rozhodovat druhé, nezadlužovat se). Máme dvě základní linie, rodová linie otce a matky.

 

Výklad snů je velmi specifická oblast, snáře se dají použít pouze orientačně. V tomto směru je důležitá orientace, každý sen je velmi specifický a je osobitý pro daného člověka. Podvědomí nedokáže komunikovat pomocí slov, a proto komunikuje pomocí obrazů – tedy snů. Sny většinou varují před tím, co se stane, upozorňují a dávají rady. Někdy naopak uklidňují a ukazují, jak náročnou životní situaci zvládnout. Někdy dokonce naznačují, že vše bude v pořádku. Například když jsem sama koupila chrám a ještě jsem netušila, že se stane chrámem, se mi zdál sen, že jsem našla velký poklad starého nádobí, talířů a příborů. Tím mi moje podvědomí chtělo sdělit, že chrám pro mě bude pokladem, kde budu moci pracovat, prakticky zhodnocovat svoje i cizí zkušenosti a pomáhat, jak nejlépe dovedu. Zároveň se chrám stane pokladem pro všechny, kdo do něj vstoupí, každý zde dostane všechno, co potřebuje. Důležitá v tomto směru bude i trpělivost každého zúčastněného. Žádný chrám se totiž nedá postavit za jednu noc, ale je to dlouhodobá, trpělivá a možná nikdy nekončící práce plná lásky a víry v to, že se snažíte udělat tento svět lepší.

 

Komunikace s duší:

Tady je důležité umět snížit vědomí a dostat se do napojení a komunikace se svojí vlastní duší.

Rozhovor vypadá, jako kdybyste hovořili sami se sebou, jen ta druhá část má neuvěřitelný nadhled a její nápady a připomínky vám vyrážejí dech. Prostě by vás to nikdy nenapadlo, přitom to jsou většinou až geniálně jednoduché myšlenky.

 

Daadah

Jaký je z hlediska minulých životů význam vrozených vad. Vždy mi bylo řečeno, že je to trest za moje činy v minulém životě.

 

Jsou dvě možnosti, proč dochází k vrozeným vadám. Za prvé, buď se opravdu jedná o velmi nepokornou duši, která odmítá pracovat sama na sobě a odmítá se posunout, a několik inkarnací stojí na svém „sobeckém postu“ a dokáže ubližovat druhým, proto aby poznala větší pokoru a posunula se „tedy v její prospěch“ je dáno nějaké fyzické omezení, aby se konečně dokázala sama změnit.

Za druhé, někdy si velmi vyspělá duše vezme sama nějaký fyzický hendikep a to z vlastní vůle, aby sama sobě dokázala do jaké míry to dokáže zvládnout a prokázala že fyzický hendikep není žádnou překážkou, a že dokážete vše co od života chcete a očekáváte. Např. Stephen Hawking. Tato duše se potom stává učitelem a světlem, které ukazuje jiným hendikepovaným duším jak se vyvíjet a postupovat výš.

 

 

 

 

Veronika

Nakolik jsou minulé životy skutečné a nakolik je to součást podvědomí?

Proč mnoho lidí tvrdí, že byli někdo slavný? Jeden z nás asi mohl být Ludvíkem XIV. Pakliže to ale tvrdí například 6 lidí je to přinejmenším zvláštní, ne však nemožné.

 

Souhlasím s Jaroslavem Duškem, že není smyslem tohoto života hrabat se v životech minulých. Pouze v případě velmi náročné zátěžové situace, pomáhá klientům ukázka klíčového minulého života, na základě kterého se řeší současná situace. Pomůže to v pochopení náročné situace a hlavně jejich důsledků, dodává to sílu a odvahu vykročit jinam a jiným směrem než doposud činil.

Všechno, co nebylo vyřešeno v minulých životech, se nám aktivuje v současnosti. Pokud budeme všechny situace náležitě zpracovávat, posouvat se dopředu a pracovat na sobě, není potřeba na každou situaci hledat karmický klíč. Pouze v situacích, kdy se zasekneme a léta stojíme a jsme paralyzováni, může karmický klíč pomoci k tomu, aby byly aktivovány všechny naše síly a konečně jsme mohli vykročit správným směrem. Řešení problému, které nám bude vyhovovat, se dostaví vzápětí.

 

Jana

Jak zvládnout samotu, jak ji přijmout a nebát se jí.

Paradoxně je samota něco, čeho se bojíme, snažíme se před ní utéct a jeví se nám jako velmi nepříjemná až destruktivní. Ale opak je pravdou! Každý z nás přece potřebuje chvíle, kdy se v tichosti zavře sám do sebe a začne si takzvaně uklízet. Srovná si věci v hlavě, odpustí si hlouposti, kterých se dopustil, zapřemýšlí nad tím, proč se mu dějí cyklicky nějaké situace, co dělá špatně a co by mohl udělat jinak, aby se z nepříjemného kruhu vymanil. V této chvíli, kdy se ztiší a sníží naše vědomí, v této chvíli je také možné napojit se na vlastní duši, která po setkání přímo volá. Nezbytná je zároveň i vyrovnanost, to znamená, že nemůžeme zůstávat pouze v samotě, nebo stále trávit svůj čas ve společnosti. Musíme najít svůj střed, čili vyváženost mezi samotou a společností.

To, čeho se budete bát, vás stejně jednou dohoní. To, co přijmete, vás může naplnit, proto neutíkejte před samotou, ale přijměte ji. Postavte se k ní jako k něčemu velmi příjemnému, na co se budete těšit a co si užijete. Možná to bude ve vašem životě nezvyklý obrat.

 

Luke

Práce s podvědomím, jak se do něj podívat.

Práce v podvědomí je jedním ze základních prvků, se kterými pracuji, záleží na úrovni, do které se daný klient dokáže dostat. Protože někteří se do podvědomí dokonce dostat ani nedokážou, ale jako každá práce tak i práce v podvědomí má svá úskalí. Proto je vhodné, abyste ji poprvé absolvovali se zkušeným terapeutem, protože můžete nadělat víc škody než užitku!!!

Doporučuji přečíst si příběhy členek chrámu, které terapii v podvědomí zažily a podělily se o své zkušenosti.

Například jedna členka chrámu se domnívala, že je to naprosto jednoduché a zkusila si práci v podvědomí udělat sama, nalepila se na ní bytost, která si s ní ze začátku přátelsky povídala, ale pak se ji snažila ovládnout. Proto bylo nutné celou záležitost přečistit a připojenou duši odstranit.

Proto je potřeba také přijmout odpovědnost za svá rozhodnutí a za své činy. Návodů, jak se dostat do podvědomí je několik, najdete je v běžně dostupné literatuře.

V podvědomí se dá odstranit závislost na kouření, na partnerovy, dá se v něm i léčit, navyšovat životní energii atd.

 

Andrea

Jak mít radost ze života, takovou tu obyčejnou, přirozenou -nevím jestli je to odchodem rodičů nebo jsem prostě taková?

Ztráta rodičů je vždycky traumatická a bolestivá záležitost. Rozhodně se musela promítnout do pocitu vašeho vnímání a zanechala tam určitý otisk, proto může blokovat pocity štěstí a radosti ze života.

Prožívaní radosti a štěstí můžou blokovat i jiné faktory, negativní myšlení, únava, nedostatek životní energie, utkvělá touha po tom, co nemám a „až to budu mít, budu šťastná“. Tuto situaci je proto potřeba individuálně rozebrat na základě jednotlivých indicií a ušít čištění přesně na míru. Každý člověk je originál, a proto potřebuje naprosto individuální přístup.

 

Kateřina

Zajímalo by mě, jak dlouho duši trvá, než se může vrátit do nového života. Jestli, když mi byl někdo hodně blízký jako můj děda se může vrátit jako můj syn, který se narodil 2 roky po jeho smrti. A jestli je ta duše už u miminka, které je v bříšku.

Musíme si uvědomit, že prostor a čas jsou uměle vytvořené veličiny a pro ducha neexistují. Duše po smrti musí projít určitým očistným procesem – bardem, nebo očistcem, jak chcete. Aby se podívala, co zvládla a na čem ještě bude muset zapracovat. Poté se na základě karmických kruhů inkarnuje do nějaké skupiny, ve které zpracovává další zkušenosti. Nemusí se inkarnovat v tomto světě, ale v jiných dimenzích. Kde se učí a pracuje na svém duchovním vývoji. Na její inkarnaci se podílí vesmírný – karmický řád, ale i svobodná volba ducha, a protože čas pro ní neexistuje může se z našeho pozemského úhlu pohledu inkarnovat do stejné rodiny nyní, nebo například za 1000 let.

 

Duše má právo se připojit ke svému fyzickému tělu podle své svobodné vůle kdy to sama uzná za vhodné. Tedy při spojení vajíčka se spermií anebo dokonce několik hodin po porodu. Vzpomínám si, že nejmladší dcera (tedy její duch) se připojil ke svému tělu měsíc po početí, zatímco můj duch (inkarnaci jsem se bránila, protože jsem nechtěla odejít ze světla) se připojil až při porodu. Pokud jste empatická, můžete připojení ducha k rodícímu se tělíčku vycítit, je to totiž velmi příjemný pocit, který jen těžko popíšu, cítíte se lehčí, jiná prosvětlená.

 

 

Dana

Andělská znamení, poselství a jejich podoby, možnosti interpretace. Vaše osobní zkušenosti z praxe.

 

Znamení potkáváme na každém kroku, někdy jen těžko rozlišíte, jestli jsou to znamení od vaší duše nebo andělů. Jsou totiž vedeny jedním směrem, poradit vám, posunout vás, ukázat vám, že s nimi můžete komunikovat, požádat je o pomoc a oni udělají vše co je v jejich silách. Velmi ráda pracuji s andělskými kartami, které využívám při meditacích. Každá klientka si vytáhne tři andělské karty a já ji vysvětlím, vyložím a ukážu, jakým způsobem ji tyto andělé mohou pomoci v řešení její situace. Poté si vtiskne podpis anděla do podvědomí a on pak s ní má právo pracovat v její prospěch a pomáhat ji, aby celou situaci zvládla.

Andělské karty – andělé velice přesně dokážou odhalit to, co člověčice nechce, ale potřebuje. Dokážou velmi dobře pomoci v dané situaci. Jen pohled na kartu s podpisem anděla vám dodá energii, kterou okamžitě pocítíte.

Pamatuji si chvíli, kdy jsem si tyto karty vybrala, rozhodla jsem se, že si již nebudu nic kupovat, protože jak moje knihovna, tak můj stůl se plnil obrovským množstvím knih a karet, které už jsem nestíhala ani číst. Jedna známá dovezla z Prahy karty a řekla nám, ať se na ně podíváme, řekla jsem, že už nic nebudu kupovat, že jsem se tak rozhodla, a ona mi řekla, že se můžu na karty jen podívat. Když jsem vzala první kartu do ruky a pocítila jsem jak nádherná a očistná energie mnou projela a náhle jsem věděla, že tyhle karty musím mít! A navzdory mému rozhodnutí mi je kamarádka za týden z Prahy přivezla. Tyto karty, a především andělé udělali už hodně práce a mají proto velmi čestné místo mezi mými ezoterickými pomůckami.

Dále bych ráda zmínila archanděla Michaela, se kterým velmi často pracuji zejména při práci v podvědomí a při meditacích. Je to archanděl, který má ohnivý meč. Byl to on, kdo dokázal vrhnout padlé anděly – démony do podsvětí. V podvědomí a při meditacích se uvolňují některé negativní bloky, a proto potřebuji dokonalou energii, která dokáže chránit a vyčistit prostor. A jeho energie je naprosto dokonalá. Volám ho vždy.

 

Cokoliv z numerologie a význam čísel v životě.

 

Při narození si vybíráme, jednak postavení hvězd nad námi aby nám pomáhali v našem životním úkolu, a dál si vybíráme i přesné datum a rok kdy se narodíme. Pro některé z nás mohou mít čísla zásadní význam, velmi důležité je životní číslo. To se spočítá tak že sečtete všechna čísla ve svém datu narození, jednoduše se dá říct, že čím vyšší číslo tím vyzrálejší duše. Jednotlivé významy čísel nemá smysl vysvětlovat, lze je najít v literatuře nebo i na internetu. Nosila bych tady spíš dříví do lesa. Snad bych jen zmínila, že každý z nás má své oblíbené číslo, které je většinou součástí data narození a toto číslo pak nosí štěstí. Čísla se ale mohou zároveň stát znamením andělů nebo vaší duše, například když jeden den budete vidět samé jedničky, může to znamenat, že máte posílit svoji individualitu, stát si za sebou a věřit sami sobě. Když všude budete vidět samé dvojky, znamená to naopak dualitu, a to že právě v tento den můžete potkat svého životního partnera. Naopak osmička může znamenat, že řešíte karmickou záležitost, která bude velmi zátěžová.

Jestliže vás numerologie zajímá, doporučuji takto zaměřenou literaturu, které je v současné době dostupná pro všechny.

 

Numerologií se nezabývám, proto se dál nebudu rozepisovat.

 

Věra

Jaký je rozdíl mezi duchovním partnerem a karmickým partnerem?

Karmický partner nám přichází do života, proto, aby nás něco naučil, tyto lekce bývají většinou bolestivé a energeticky velmi náročné. Zároveň velmi poučné, tento partner nás učí postavit se za sebe. Uvědomit si svoji vlastní hodnotu a cenu. Neponižovat se, zesílit, umět se postavit atd. K našemu duchovnímu i osobnímu posunu je tento partner nezbytný, zároveň dochází i k vybití karmické energie a přeseknutí karmického kruhu. Poté, co se karma vybije, odchází karmický partner z našeho života. Poté může přijít duchovní partner (ale nemusí, můžete mít klidně i tři karmické partnery než duchovní partner přijde).

Duchovní partner už s vámi souzní, nemusíte mu nic dokazovat, bojovat s ním, vítězit i prohrávat. Je tady proto, aby naplnil vaši hladovou duši, aby doplnil vaši chybějící půlku kamene (Na počátku světa byl jeden celek, který byl násilně rozdělen. Pukl na dvě poloviny, a proto když se dvě poloviny najdou zapadnou do sebe, jako dva bezchybné protilehlé celky).  Abyste zažili harmonii a lásku ve vztahu, tento vztah je založený na duchovním souznění.

Z karmického partnera se nikdy nemůže stát duchovní partner, duchovního partnera dostáváte za odměnu. Zatím co karmický partner je založený na fyzické přitažlivosti, duchovní partner je založen na společné vibraci vašich duší. Fyzická přitažlivost tady není podstatná, jde o duchovní návaznost a duchovní harmonii. Protože pochopíte, že fyzická krása je pomíjivá ale ta duchovní krása je stabilní a trvalá, posouváte se ve svém vnímání a volíte si duchovní harmonii mezi partnery.

 

Co muži milují na ženách a jak si muži vybírají ženy??

To, co muže zaujme na ženě je její potenciál, tedy množství její životní energie, a paradoxně muži kteří se nám jeví jako velmi materialističtí, intuitivně si vybírají ženy (potvory), které disponují obrovským množstvím životní energie, tato žena umí upoutat, ve společnosti je vidět i slyšet, směje se, je vtipná. Dominuje kolektivu, zároveň i tón hlasu je motivem, který ovlivní mužovo rozhodnutí. Většinou dávají přednost vysokému melodickému něžnému hlasu. Přitahuje je jistá agresivita, protože každý muž je lovec a rád bojuje a vyhrává. Oběť, která se vzdává hned a bez boje je bezcenná. Ale žena, která si s ním hraje a provokuje ho, pak ho dokonce i odmítne je pro něj výzva. Ne pro něj není ne, chce ji a touží po ní. Proto se nebojte být sami sebou a rozvinout svůj vnitřní potenciál. Je k tomu potřeba i jistá míra sebevědomí, která je pro muže taky přitažlivým doplňkem. Pobuďte svoji Lilith a nechte ji si hrát. Výsledek se brzy dostaví.

(Lilith je podstata nespoutaného ženství. Živoucí, žádoucí a nepolapitelná. Lilith je žena, která se o sebe dokáže postarat ve všech ohledech. Většina žen se chová jako hodná a poslušná Eva. Ne vždy můžeme být poslušnou Evou, a proto je třeba svoji Lilith vědomě nevěznit a pustit ji, když je potřeba postavit se sama za sebe).

 

Jana

Právě jsem ukončila vztah, stále ke mně chodí myšlenky a expartnera. Co s tím? Já se snažím myšlence poděkovat, vracím ji zpět s požehnáním a dál se ji nevěnuji.

Jedinou věc, kterou musíte udělat, a taky jediný důvod proč vám chodí do vaší mysli je, že to byl zřejmě karmický partner. Partner, se kterým ukončení vztahu bylo velmi náročné. Musíte udělat jediné čím se ukončuje karmický vztah:

ODPUSTIT MU.  Z hloubi své duše a s čistotu svého srdce, ti teď všechno odpouštím. A skrze toto hluboké odpuštění navždy propouštím duši svou i tu tvou.

Toto odpuštění je potřeba udělat srdcem. Pokud ho děláte rozumem, je málo účinné, a proto se vám vrací stále znovu. Odpuštění je nezbytné proto abyste ukončila jakýkoliv problémový vztah.

Nikdy nezapomeňte: propustit znamená od sebe pustit, a člověka propustit od sebe pryč.

Odpuštění je tedy důležité pro vás, a nemusíte se zabývat spravedlností. To nechte na Božské Prozřetelnosti.

 

Mohlo by se vám také líbit...