Nemám ráda sama sebe

Nemám ráda sama sebe

Tak tahle věta mě u ní opravdu překvapila! Našla si mě přes sociální sítě a chtěla terapii v podvědomí. Protože jsme se nikdy neviděli, bylo obtížné s ní jít do podvědomí, nevěděla jsem totiž, co vlastně potřebuje řešit. Proto se rozhodla, že dáme prvně výklad karet, abych věděla co a jak. Život měla krásně otevřený! Hodný manžel, tříletá dcerka a její duše již v otevřené rovině. Vnitřně cítila její hlas a respektovala jí. Působila velmi jemně a krásné, spíše étericky. Byla to taková lehounká víla ve fyzickém i ústním projevu. Tak co chce vlastně řešit v podvědomí? Nicméně přijela z velké dálky, harcovala se vlakem, tak jsem ji nechtěla připravit o zážitek, o který tak moc stála. Ulehla na pohovku a začaly se dít věci! Terapie měla prudký spád, ale rozhodně by se nedalo říct, že standartní. De facto jsem se nemohla držet daného schématu, protože, když měla uvidět krajinu, tak začala brečet, že nic nevidí. Strach ze selhání! Ve chvíli, kdy umírala při mořské bouři, utekla na pláž a brečela, že tam nechce. Utéct všemu, co je stresující a depresivní! Kdo znáte práci v podvědomí, víte, jak to chodí. Vyvoláme největší strachy a postavíme se jim a z velikých hrozivých zvířat jsou jen malá tulivá mláďátka. Ale největší problém nastal, když měla vstoupit do světla. „Bojím se! Já tam nepatřím!“ naříkala. „Máte pocit, že Vás světlo nechce přijmout?“ zeptala jsem se. „Ne, nepatřím tam, protože se nemám ráda.“ A pak následoval nářek a očistný hlasitý pláč. Místo základní práce, jsem jí začala dávat pozitivní afirmace na přijetí sebe sama a vzhledem k tomu, že byla v podvědomí, věty se jí dostávaly hluboko do duše a ta konečně mohla svobodně vydechnout. Ale přece jen se mi podařilo ukázat jí v závěrečné fázi terapie její duši. Vypadala jako lehounké světýlko. Požádala jsem ji, ať se své duše zeptá, jakou jí dá radu do současného života.

„Miluj sebe sama! Věř svému nitru! Žij a dýchej a buď právě teď a tady! Nepouštěj do sebe věci, které Ti nepatří! Raduj se! Směj se! Miluj všechno a všechny kolem sebe, přijímej! Nech si pomoci, potřebuješ – li to! Poslouchej sebe sama! Jsi báječná víc, než si myslíš! Dělej vše, co Tě napadne, svou cestu najdeš.“ Všechno negativní bylo pryč a na závěr dostala bublinky lásky, sebehodnoty, štěstí, smíchu, radosti, klidu, harmonie, míru v srdci, prostě všechno, co mě v té chvíli napadlo do ní dát.

 

Když se probrala z podvědomí, byla úplně desorientovaná a nevěděla ani kde je. „To bylo všechno moje?“, podívala se na mě s lehce vyčítavým pohledem, který patřil spíše jí, než mě. Byla mírně desorientovaná, vždyť všechen balast a negativní myšlení bylo pryč a místo toho se v ní rozeznívala energie lásky k sobě i svému okolí a rozsvícená a rozzářená duše mohla roztáhnout svá křídla a vést svoji chráněnkyni tým nejlepším směrem.

Většina z nás, když se dostane do problému, se snaží najít tu jednodušší cestu. Když se cítím vyčerpaně a poněkud blbě, tak zajdou k odborníkovi a dostanou nějaká antidepresiva. Je to jednodušší, než jet nějakou dálku a nechat si vyčistit svůj software a tím si vyčistí i svoje tělo. Je jednodušší jeden prášek, než cílená práce na sobě. Právě proto si vážím děvčat a mužů, kteří našli odvahu a přišli do chrámu s obrovskou odvahou na sobě pracovat a postavit se všemu, co je ničí i otevřít se novému pohledu na život a tím si ho naprosto změnit. Nemusí jezdit každý měsíc, kdy je seminář, přijedou, když cítí, že mají přijet. Jejich duše se otevře a vede je tou nejlepší cestou, která vůbec v dané chvíli existuje. Moji milí čtenáři, kteří teď čtete tyto řádky, pokud to, co píšu, s vámi souzní nebo jinak -cítíte v sobě takové zvláštní chvění, ty motýlky v břiše, najděte odvahu a sílu a přijeďte do chrámu! Nechte si vrátit svá potrhaná křídla a vzlétněte tak vysoko, jak jen můžete! Chrám je tu pro Vás! Pro lidi, kteří trpí, jsou na zemi a živoří, právě pro ty stavím chrám Cadwen, právě pro ty je chrám domovem! To je moje poslání a to je inkarnační plán mé duše. Cítím se v tom naplněná a šťastná! Protože opravdu není nic krásnějšího, než vidět naprosto zdevastovaného a nešťastného člověka jak po jednodenním semináři se rozsvítí, nadechne, roztáhne svá křídla a vzlétne…Pojďte to s námi zažít! Život je teď a tady!

 

S láskou Soňa

 

Mohlo by se vám také líbit...